جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

پیشنهاد ویژه

ساقدوش چی بپوشه ؟

ساقدوش چی بپوشه ؟

به عنوان ساقدوش چه لباسی بپوشیم؟        

اول از همه، تبریک می گویم! شما ازدواج کرده اید و این یک احساس عالی است.خبر خوب این است که شما هر چه که بخواهید میتوانید بپوشید.اکثر زوج هایی که با آن ها گفت وگو داشتم از احساس خوب دیدن عکس های دسته جمعی با ساقدوش های عروس و داماد میگفتند و این که این عکس ها جز عکس های ماندگار در یک رابطه ی زناشویی است. داشتن این عکس برای کسانی که به خود و جشن خود و خاطره ای که در ذهن مهمان های خود به جا میگذارند اهمیت می دهند بسیار عالی است و بالعکس.

در گذشته به موضوع ساقدوش اهمیت چندانی داده نمیشد ولی امروزه شاهد مجالسی هستیم که وجود ساقدوش ها رونق و شکوه خاصی به جشن می بخشد.

ما در اینجا مطالبی را فراهم کرده ایم که خواندن آن به انتخاب لباس مناسب که حس عشق و تازگی را در شما زنده کند کمک می کند.

در ایران معمولا برای انتخاب لباس ساقدوش ها وقت زیادی می گذارند تا به گزینه ی مطلوب برسند. ساعت ها وقت در فروشگاه های بزرگ و کوچک در آب و هوا های مختلف را صرف این موضوع کرده,حال اینکه میتوانند بر روی صندلی مورد علاقه ی خود نشسته و در حالی که چای مینوشند , این مطلب را در موبایل و یا هر چیز دیگری بخوانند.

برای انتخاب لباس ساقدوش ها معمولا از رنگ های مشابه به هم استفاده میشود. مثلا لباس خانم ها با پیراهن و یا کراوات آقایان هماهنگ می شود.

-اگر کت و شلوار شما مشکی است و پیراهنتان سفید , بهتر است کراوات شما از رنگ های آبیٍ تیره , قرمز پر رنگ, سرخابی و کراوات هایی با طرح های زیبا(مانند بتجقه) و خاص با رنگ دلخواه انتخاب شود.فراموش نکنید که هر کدام از این کراوات ها با دستمال(پوشِت) همرنگ خود هماهنگ شود.

-اگر کت و شلوار شما مشکی است و پیراهنتان مشکی , بهتر است کراوات شما از رنگ های طلایی , زرد , سفیدِ طرح دار و کراوات هایی با طرح های زیبا(مانند بتجقه) و خاص با رنگ دلخواه انتخاب شود.فراموش نکنید که هر کدام از این کراوات ها با دستمال(پوشِت) همرنگ خود هماهنگ شود.

اگر کت و شلوار شما سورمه ای است و پیراهنتان سفید , بهتر است کراوات شما از رنگ های سورمه ای , قرمز , قهوه ایِ طرح دار ,طلایی و نباتی و کراوات هایی با طرح های زیبا(مانند بتجقه) و خاص با رنگ دلخواه انتخاب شود.فراموش نکنید که هر کدام از این کراوات ها با دستمال(پوشِت) همرنگ خود هماهنگ شود.در همین سِت با پیراهن سورمه ای نیز این رنگ ها نیز میتوانند انتخاب شایسته ای باشد.

انتخاب شما هر رنگ و مدلی که باشد شما میتوانید از کارشناسانِ مُد و لباس فروشگاه اینترنتی پیلیسه, از طریق.............................. کمک بگیرید.

گروه اینترنتی پیلیسه

 آبی سادهسفید مشکیطلایی

      

 


 

 

ارسال شده در 1396-05-12 توسط س.شهدوست آموزش, پیشنهاد پیلیسه 0 739

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

مقایسه 0
قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت