جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

پیشنهاد ویژه

انتخاب کت و شلوار متناسب با رنگ پوست

انتخاب کت و شلوار متناسب با رنگ پوست

قبل از انتخاب کت و شلوار مناسب، ابتدا باید بدانید پوست شما چه رنگی دارد. به طور کلی افراد به سه دسته مجزا برای رنگ پوست تقسیم می شوند. برای انتخاب یک کت و شلوار، شما فقط نیاز به یک مفهوم کلی دارید که جزو کدام یک از سه رنگ قرار می گیرید. 

انواع رنگ بندی پوست عبارتند از:

رنگ پوست تیره یا قهوه ای تیره، رنگ پوست متوسط مثل رنگ بژ و پوست سفید یا صورتی رنگ که به شدت در مقابل آفتاب سوخته می شود.

رنگ مناسب:

در اینجا رنگ های اصلی کت و شلوار به نمایش گذاشته شده و اینکه کدام رنگ با پوست آنها بهترین جفت می شود. توجه داشته باشید که موهای شما می تواند در اینجا تفاوت ایجاد کند. همچنین از انتخاب رنگی که تمایل به فرود در یک پالت رنگ مشابه پوست شما را دارد اجتناب کنید.

کت و شلوار رنگ مشکی:

چه رنگ پوستی می تواند مشکی بپوشد: رنگ پوست متوسط و روشن

چه رنگ پوستی باید اجتناب کند: رنگ پوست تیره تیره

به مفهوم اشتباه گوش نکنید که کت و شلوار رنگ مشکی با هر پوستی متناسب است. اگر پوست و موهای تیره دارید می توانید این را رنگ را بپوشید، اما افرادی که قرمز یا بلوند هستند معمولا باید از سیاه شدن کامل جلوگیری کنند.

کت و شلوار خاکستری و طوسی:

خاکستری یا طوسی رنگی است که در واقع می تواند با هر نوع رنگ پوست متناسب باشد. یک قاعده ساده برای انتخاب کت و شلوار خاکستری یا طوسی، پوست تیره تر شماست، چرا که این دو رنگ بسیار مناسب پوستهای تیره است.

قهوه ای:


رنگ قهوه ای بسیار مناسب برای افراد سفید پوست است.  افرادی که موهای قرمز دارند رنگ کرم و قهوه ای نیز انتخاب مناسبی برای آنهاست. در مقابل انتخاب این رنگ برای افرادی با پوست تیره گزینه مناسبی نیست.

کت و شلوار آبی:

رنگ آبی به پوست های تیره جلوه خاصی می بخشد. پیشنهاد می شود افراد با پوست تیره یک کت و شلوار آبی در کمد لباس خود داشته باشند.

قهوه ای مایل به زرد/خاکی:

پوشیدن کت و شلوار با این رنگ به افراد سفید پوست توصیه نمی شود بالعکس مناسب افرادی است که دارای پوست بژ یا تیره هستند. انتخاب کت و شلوار باراک اوباما همانطور که در عکس مشاهده می نمایید بسیار هوشمندانه و شیک می باشد.

سفید:


این رنگ انتخاب بی نظیر برای محیط های حرفه ای است. افرادی با پوست متوسط یا تیره می توانند از پوشیدن این رنگ لذت ببرند.

مشاهده جدیدترین مدل های کت و شلوار جهت خرید آنلاین

ارسال شده در 1396-04-14 توسط سمیرا شهدوست راهنمای خرید, آموزش 6 5650

6 نظر

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

مقایسه 0
قبلی
بعدی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت