با ما همراه شوید

عمده فروشی

خرید عمده لباس

فروشگاه اینترنتی پیلیسه به عنوان اولین سایت فروش عمده پوشاک در ایران مجموعه ای از بهترین برندهای پوشاک را جهت مشاهده و خرید برای شما مشتریان محترم جمع آوری نموده. همه مدل ها با عشق زیادی به مد، توجه شدید به جزئیات و پایبندی به سخت ترین استانداردهای کیفیت در سایت موجود می گردد. ما با همکاری عمده فروشان و تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر ایران که نگاهی به روز و حتی رو به جلو دارند برترین مدل های موجود در بازار ایران را در اختیارتان قرار می دهیم.

خرید آنلاین پوشاک که امروزه بسیار در بین مردم رواج دارد و استقبال قابل توجهی از این نوع بازار شده در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. فروشگاه پیلیسه به همین دلیل این شاخه از تجارت الکترونیک را شروع کرده و البته به دلیل حضور بیش از یک دهه در بازار سنتی به عنوان طرفدار این سبک از تجارت و کمک به رونق بازار سنتی فروش عمده لباس را به صورت کاملا به روز شروع کرد.

فروشندگان محترم پوشاک می توانند جدیدترین مدل های لباس را با کمترین قیمت خرید نمایید و در بازار رقابت جلوتر از رقبای خود حضور داشته باشید. خرید آنلاین لباس به صورت عمده مزایای زیادی دارد که برخی از آنها را متذکر می شویم:

  1. قیمت ارزان تر : شما مشتری گرامی محصولات موجود در سایت را ارزان تر از تمام عمده فروشان بازار تهیه خواهید کرد و می توانید از رقبای خود یک گام جلوتر باشید.
  2. صرفه جویی در هزینه ها : دیگر هزینه ایاب و ذهاب برای رسیدن به بازار و خرید نخواهید داشت.
  3. صرفه جویی در وقت : خرید آنلاین باعث می گردد دیگر مدت زیادی را در بازار به صورت فیزیکی حضور نیابید.
  4. بازدید روزانه و خرید به موقع و مورد نیاز می تواند بهتر از خرید کلی در یک روز خاص که به بازار می روید.
  5. خرید عمده لباس از ترکیه به صورت مستقیم : شما برترین مدل های لباس را با قیمت ترک و با واحد پول تومان خرید نمایید.

لطفا از طیف گسترده ای از لباس های ما ، از جمله لباس مردانه، کت و شلوار ، کت اسپرت ، لباس زنانه ، دامن، شلوار جین، لباس مجلسی و غیره را در اختارتان قرار می دهیم.

بیشتر
مقایسه 0

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت