با ما همراه شوید

شاخه ها

فهرست محصولات این تولید کننده Riv & SD

پیراهن اسپرت Riv & SD  ترک

مجموعه ای از جدیدترین مدلهای پیراهن اسپرت ترک را مشاهده می نمایید

پیراهن اسپرت ریور اس دی RIV/SD ترک


این برند تولید پیراهن را  از سال 1984 در بایزید شروع کرد.ابتدا در یک فروشگاه کوچک با 12 متر مربع با نام صادراتی مروارید 1999 پیراهن صادرات خود را آغاز کرد. این تولیدی به عمده فروشی در سال 2008 ادامه داد ما تولید آزمایشی با نام تجاری خود RIVER / SD آغاز شد، انتخاب نام تجاری پیراهن و گسترش علامت تجاری با هدف افزایش کیفیت و گسترش محدوده صادرات محصول می باشد. این شرکت در حال حاضر در کشور ترکیه بیش از 10 پخش فعال در بازارهای مرتر ، عثمان بی و بایزید دارد.


لینک سایت این شرکت

بیشتر
 • 98,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  پیراهن مردانه اسپرت Riv & SD ترک رنگ زمینه پارچه این پیراهن زیبا آبی و خط های بنفش کم رنگ به صورت چهارخانه بر روی آن نقش بسته است. پیراهن اسپرت با قالب جذب (Slim Fit) و با ترکیب رنگ بسیار زیبا و یقه برگردان می تواند مدل جذاب و خرید مناسبی برای آقایان خوش پوش باشد.
 • 98,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  پیراهن مردانه اسپرت Riv & SD ترک پیراهن slim fit (جذب) رنگ سفید
 • 98,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  پیراهن Riv & SD ترک پیراهن اسپرت با قالب جذب (Slim Fit) و با ترکیب رنگ بسیار زیبا و یقه برگردان می تواند مدل جذاب و خرید مناسبی برای آقایان خوش پوش باشد.
 • 98,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  پیراهن مردانه Riv & SD ترک رنگ زمینه پارچه پیراهن طوسی و خط های نسکافه ای و کزم به صورت چهارخانه آستین بلند با قابلیت تبدیل شدن به آستین سه ربع و بالای آرنج پیراهن اسپرت با قالب جذب (Slim Fit) و با ترکیب رنگ بسیار زیبا و یقه برگردان می تواند مدل جذاب و خرید مناسبی برای آقایان خوش پوش باشد.
 • پیشنهاد شگفت انگیز
  83,300 تومان 98,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  پیراهن Riv & SD ترک رنگ زمینه سبز تیره و خط های سبز روشن به صورت چهار خانه پیراهن اسپرت با قالب جذب (Slim Fit) و با ترکیب رنگ بسیار زیبا و یقه برگردان می تواند مدل جذاب و خرید مناسبی برای آقایان خوش پوش باشد.
مقایسه 0

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت