جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

پیشنهاد ویژه

ست تیشرت و کت تک مردانه ترکیبی جالب

ست تیشرت و کت تک مردانه ترکیبی جالب

ست کت تک و تیشرت مردانه

یکی از ایده های جالب برای پوشیدن کت تک ست کردن آن با تی شرت است. این قانون وجود ندارد که حتما برای پوشیدن کت تک باید از پیراهن استفاده کنید. این انتخاب شاید برای خیلی از افراد بحث بر انگیز باشد اما دلایلی وجود دارد که این ست را جالب جلوه می دهد. برای مثال پوشیدن پیراهن زیر کت و جلیقه مطمئنا جلوه دهنده تعداد زیادی دکمه است که می تواند خسته کننده باشد اما تی شرت نوع کاملا متفاوت از ارتعاش آرام است. این کمی عجیب و غریب است. نگاهی به ست استف کری هم نمونه ای از این ترکیب لباس پوشیدن میباشد . ( مقاله : پوشیدن تاپ مردانه زیر کت و شلوار پیشنهاد استف کری به شما (Steph Curry ) )


دوم در طول تابستان هوا گرم است. انتخاب یک تی شرت آستین کوتاه با یک لایه پارچه همراه با کت باعث می شود تا علاوه بر داشتن یک لباس شیک ، بسیار ساده تر به نظر برسید. برای جلوه دادن بیشتر این ست از رنگ های روشن یا جیغ یا تیشرت های طرح دار مناسب فصل تابستان استفاده کنید.

می توانید این ترکیب جلیقه و تی شرت همراه با کت تک را به عنوان یک ترکیب تابستانه در موقعیت های: یک صبحانه آخر هفته، نوشیدنی های شام یا ناهار خوری در تعطیلات، برای صرف غذا در مسافرت و سفر به فرودگاه انتخاب کنید و از راحتی و مناسب بودن این ست لذت ببرید.

اگر شما برای رفتن به یک مکان رسمی آماده می شوید پیشنهاد میکنیم که تیشرت با یقه گرد را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که یقه تیشرت انتخاب شده شل نباشد و ایستادگی محکم و مناسبی دور گردنتان داشته باشد.

ارسال شده در 1396-07-11 توسط سمیرا شهدوست آموزش 0 2212

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

مقایسه 0
قبلی

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت