با ما همراه شوید

شاخه ها

فهرست محصولات این تولید کننده wessi

کمپانی تولید لباس مردانه وسی wessi

کمپانی wessi در سال 1387 با سرمایه 100 درصدی مالک ترک خود در عثمان بی کشور ترکیه تاسیس شد. این کمپانی با بررسی و نگاه دقیق به برترین برند های دنیا و طراحی بی نظیر خود خیلی سریع طرفداران خود را در کشور ترکیه پیدا کرد. کیفیت بالا و طراحی خاص لباس های مردانه تولید کمپانی وسی با توجه به افزایش طرفداران این برند باعث تاسیس 450 شعبه فعال در 81 شهرستان کشور ترکیه شد.

این روند پیشرفت به خارج از مرزهای کشور ترکیه هم رسید به گونه ای که در خارج از کشور در نواحی مختلف با دست یابی به 2000 نقطه در صادرات لباس مردانه پیشرفت قابل توجهی داشت. امروز wessi در بازار ملی کشور ترکیه و بازار بین المللی به عنوان یک مارک شناخته شده محسوب می گردد. کمپانی وسی با راه اندازی وب سایت خود به 6 زبان با زبان های عربی ، فرانسوی ، انگلیسی ، روسی و فارسی امکان خرید آنلاین را برای مشتریان وفادار خود فراهم آورده.

کمپانی وسی wessi در مطبوعات

سایت فروشگاه آنلاین وسی wessi

محصولات وسی wessi:

فروشگاه اینترنتی پیلیسه با توجه به سلیقه و علاقه شما مشتریان گرامی سعی در فراهم کردن بهترین تولیدات این برند محبوب در فروشگاه خود کرده و جالب است بدانید قیمت های خرید این محصولات در سایت پیلیسه از وب سایت ترک این کمپانی ارزان تر می باشد. مشتریان محترم می توانند این محصولات را ارزان تر خرید و به صورت ارسال رایگان دریافت کنند.

 • پیشنهاد شگفت انگیز
  377,000 تومان 580,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
 • پیشنهاد شگفت انگیز
  1 نظر
  442,000 تومان 680,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  تولید کشور ترکیه دراپ 6 کت و شلوار همراه با ژیله لینک این مدل کت و شلوار wessi در وب سایت اصلی کمپانی : با مشاهده قیمت خواهید دید که قیمت فروشگاه اینترنتی پیلیسه ارزان تر از فروشگاه اصلی می باشد.!!
مقایسه 0

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
ناموجود مجموع

پرداخت